Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2007 AA-C North
       


Albion SC B07 Premier - Szanto -- (0109-10CB07-1208)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121767  Robb Field  10:30 AM  2 A5 vs A6Albion SC B07 Premier - Szanto 4 vs.LAGSD B07 White-T.Gurley3

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121770  Mission Bay HS  11:30 AM  1 A8 vs A5PYSL Blast SC - Monroe B2007 0 vs.Albion SC B07 Premier - Szanto1

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121776  Robb Field  10:00 AM  3 A5 vs A3Albion SC B07 Premier - Szanto 1 vs.Tiffinys Pachuca 2007 - Amador4

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121778  Robb Field  02:00 PM  3 A5 vs A1Albion SC B07 Premier - Szanto 1 vs.Albion SC North - B07 Premier Pineda1

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121782  Hickman  08:00 AM  1 A7 vs A5NFFC B2007 BLACK 0 vs.Albion SC B07 Premier - Szanto7

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121787  Robb Field  12:00 PM  5 A5 vs A2Albion SC B07 Premier - Szanto 5 vs.San Marcos Revolution - B2007 White0

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121791  Monterey Ridge ES  03:00 PM  1 A4 vs A5SD Force FC Academy B2007- ORielly 1 vs.Albion SC B07 Premier - Szanto2

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121795  Poinsettia Park  08:45 AM  1 A6 vs A5LAGSD B07 White-T.Gurley 2 vs.Albion SC B07 Premier - Szanto4

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121798  Robb Field  12:00 PM  3 A5 vs A8Albion SC B07 Premier - Szanto 6 vs.PYSL Blast SC - Monroe B20071

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121804  Luz Duran Park  08:00 AM  1 A3 vs A5Tiffinys Pachuca 2007 - Amador 2 vs.Albion SC B07 Premier - Szanto1

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121806  Hollandia Park  03:10 PM  1 A1 vs A5Albion SC North - B07 Premier Pineda 2 vs.Albion SC B07 Premier - Szanto0

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121810  Robb Field  02:00 PM  3 A5 vs A7Albion SC B07 Premier - Szanto 3 vs.NFFC B2007 BLACK0