Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2007 AA-C North
       


Albion SC North - B07 Premier Pineda -- (0255-03CB07-0033)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121766  Hollandia Park  08:00 AM  1 A1 vs A2Albion SC North - B07 Premier Pineda 9 vs.San Marcos Revolution - B2007 White0

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121771  Hollandia Park  12:00 PM  1 A1 vs A3Albion SC North - B07 Premier Pineda 2 vs.Tiffinys Pachuca 2007 - Amador0

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121775  Willow Grove Elem  12:30 PM  1 A4 vs A1SD Force FC Academy B2007- ORielly 1 vs.Albion SC North - B07 Premier Pineda3

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121778  Robb Field  02:00 PM  3 A5 vs A1Albion SC B07 Premier - Szanto 1 vs.Albion SC North - B07 Premier Pineda1

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121783  Hollandia Park  11:00 AM  1 A1 vs A6Albion SC North - B07 Premier Pineda 3 vs.LAGSD B07 White-T.Gurley0

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121786  Hickman  08:00 AM  1 A7 vs A1NFFC B2007 BLACK 0 vs.Albion SC North - B07 Premier Pineda5

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121790  Hollandia Park  12:30 PM  1 A1 vs A8Albion SC North - B07 Premier Pineda 2 vs.PYSL Blast SC - Monroe B20072

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121794  Hollandia Park  03:00 PM  1 A2 vs A1San Marcos Revolution - B2007 White 0 vs.Albion SC North - B07 Premier Pineda13

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121799  Luz Duran Park  09:30 AM  1 A3 vs A1Tiffinys Pachuca 2007 - Amador 2 vs.Albion SC North - B07 Premier Pineda1

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121803  Hollandia Park  12:30 PM  1 A1 vs A4Albion SC North - B07 Premier Pineda 6 vs.SD Force FC Academy B2007- ORielly0

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121806  Hollandia Park  03:10 PM  1 A1 vs A5Albion SC North - B07 Premier Pineda 2 vs.Albion SC B07 Premier - Szanto0

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121811  Poinsettia Park  12:00 PM  1 A6 vs A1LAGSD B07 White-T.Gurley 1 vs.Albion SC North - B07 Premier Pineda4