Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2007 AA-C North
       


San Marcos Revolution - B2007 White -- (0224-02PB07-0302)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121766  Hollandia Park  08:00 AM  1 A1 vs A2Albion SC North - B07 Premier Pineda 9 vs.San Marcos Revolution - B2007 White0

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121769  Connors Park  11:50 AM  1 A2 vs A4San Marcos Revolution - B2007 White 0 vs.SD Force FC Academy B2007- ORielly5

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121773  Poinsettia Park  10:30 AM  1 A6 vs A2LAGSD B07 White-T.Gurley 10 vs.San Marcos Revolution - B2007 White0

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121777  Mission Bay HS  03:00 PM  1 A8 vs A2PYSL Blast SC - Monroe B2007 6 vs.San Marcos Revolution - B2007 White0

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121781  Connors Park  11:10 AM  1 A2 vs A3San Marcos Revolution - B2007 White 0 vs.Tiffinys Pachuca 2007 - Amador7

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121787  Robb Field  12:00 PM  5 A5 vs A2Albion SC B07 Premier - Szanto 5 vs.San Marcos Revolution - B2007 White0

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121792  Hollandia Park  11:00 AM  1 A2 vs A7San Marcos Revolution - B2007 White 1 vs.NFFC B2007 BLACK2

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121794  Hollandia Park  03:00 PM  1 A2 vs A1San Marcos Revolution - B2007 White 0 vs.Albion SC North - B07 Premier Pineda13

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121797  Maranatha  09:30 AM  2 A4 vs A2SD Force FC Academy B2007- ORielly 4 vs.San Marcos Revolution - B2007 White0

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121801  Hollandia Park  03:40 PM  1 A2 vs A6San Marcos Revolution - B2007 White 1 vs.LAGSD B07 White-T.Gurley3

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121805  Connors Park  02:15 PM  1 A2 vs A8San Marcos Revolution - B2007 White 2 vs.PYSL Blast SC - Monroe B20075

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121809  Luz Duran Park  11:00 AM  1 A3 vs A2Tiffinys Pachuca 2007 - Amador 10 vs.San Marcos Revolution - B2007 White1