Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2009 AA-B North
       


FC Heat B2009 WHITE -- (0205-01CB09-9903)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124861  Frances Ryan Park  12:30 PM  7 A3 vs A6FC Heat B2009 WHITE 0 vs.Express Boys 2009 Select - Couchman5

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124862  Ingold Sports Park  10:45 AM  1 A1 vs A3Fallbrook Villa FC - B2009 Victor 3 vs.FC Heat B2009 WHITE1

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124867  Encinitas Community Park  04:30 PM  1 A5 vs A3Cardiff Mustangs - Competitive - B2009 White Levidow 1 vs.FC Heat B2009 WHITE2

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124868  Torrey Hills Park  12:00 PM  2 A2 vs A3DMCV Sharks B2009 - Bergum 5 vs.FC Heat B2009 WHITE2

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124872  Frances Ryan Park  02:00 PM  7 A3 vs A4FC Heat B2009 WHITE 2 vs.San Marcos Revolution - B2009 Green5

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124876  San Dieguito Sports Complex  08:00 AM  2 A6 vs A3Express Boys 2009 Select - Couchman 9 vs.FC Heat B2009 WHITE2

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124877  Frances Ryan Park  08:00 AM  7 A3 vs A1FC Heat B2009 WHITE 2 vs.Fallbrook Villa FC - B2009 Victor3

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124882  Frances Ryan Park  03:30 PM  7 A3 vs A5FC Heat B2009 WHITE 1 vs.Cardiff Mustangs - Competitive - B2009 White Levidow0

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124883  Frances Ryan Park  12:30 PM  7 A3 vs A2FC Heat B2009 WHITE
Forfeited Game
 0 vs.DMCV Sharks B2009 - Bergum1F

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124887  Walnut Grove  12:00 PM  2 A4 vs A3San Marcos Revolution - B2009 Green 1D vs.FC Heat B2009 WHITE
Disqualified
1

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124891  Frances Ryan Park  12:30 PM  7 A3 vs A6FC Heat B2009 WHITE 1 vs.Express Boys 2009 Select - Couchman2

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124892  Ingold Sports Park  08:00 AM  1 A1 vs A3Fallbrook Villa FC - B2009 Victor 2 vs.FC Heat B2009 WHITE3