Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2004 AAA North
       


Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin -- (0212-01WB04-0037)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121420  Leo Mullen Sports Park  05:20 PM  1 A3 vs A8Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin 1 vs.SD Surf Academy Boys (Brooks) 20040

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121423  Connors Park  01:25 PM  1 A1 vs A3San Marcos Revolution - B2004 0 vs.Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin2

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121428  Vista Community Sports Park  11:40 AM  2 A5 vs A3Vista Storm SC - B2004 Red 0 vs.Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin4

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121432  SoCal Sports Complex  01:40 PM  2 A7 vs A3Oceanside Breakers - B04 Blue 4 vs.Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin3

Bracket - Sunday, September 22, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121433  Rancho Santa Fe ES  11:00 AM  1 A2 vs A3Attack B04 White 3 vs.Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin2

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121440  Leo Mullen Sports Park  01:40 PM  1 A3 vs A4Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin 1 vs.Southwest SC B20040

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121441  Pine Avenue Park  12:10 PM  3 A6 vs A3LAGSD B04 Gold-Williams 0 vs.Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin2

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121448  SD Surf Cup SP  01:00 PM  11 A8 vs A3SD Surf Academy Boys (Brooks) 2004 1 vs.Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin2

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121451  Leo Mullen Sports Park  04:30 PM  1 A3 vs A1Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin 2 vs.San Marcos Revolution - B20042

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121456  Leo Mullen Sports Park  02:30 PM  1 A3 vs A5Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin 2 vs.Vista Storm SC - B2004 Red1

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121460  Leo Mullen Sports Park  04:10 PM  1 A3 vs A7Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin 4 vs.Oceanside Breakers - B04 Blue3

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 121461  Leo Mullen Sports Park  02:20 PM  1 A3 vs A2Express Boys 2004 Premier Blue - Elenz-Martin 1 vs.Attack B04 White0