Username: 
  Password: 

2019 Presidio GL/SDDA

Published Results
Follow the link below for the appropriate age group to find your team's age group roster, schedule and results. Please note all schedules are subject to change. If grayed out, the option is not available at this time. To find out the venues, please click on the "Venue Info" below.

     

Boys Girls
  Champion Finalist     Published
SDDA G2010   Teams   Schedule & Results       Standings   Statistics   Cards   
G2013 AA-A   Teams   Schedule & Results SD Surf Academy Girls Select 2012 DMCV Sharks G2012 - Ashcroft   Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:06:00 PM
G2012 AA-B   Teams   Schedule & Results San Marcos Revolution - G2012 SD Surf Academy Girls (Mrakovic) 2012   Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:06:00 PM
G2011 AA-A   Teams   Schedule & Results LAGSD G11 - Medina Rebels Soccer Club - G11 Elite   Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:08:00 PM
G2011 AA-B   Teams   Schedule & Results San Diego SC G2011 Navy Cardiff Mustangs - Competitive - G2011 Red Belman   Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:08:00 PM
G2011 AA-C North   Teams   Schedule & Results Vista Storm SC - G2011 Black SD Force FC Academy G2011- Tennelle   Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:06:00 PM
G2011 AA-C South   Teams   Schedule & Results SD United G2011 Black Liverpool SC - G2011 Red   Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2010 AAA   Teams   Schedule & Results Albion SC G10 Academy Rebels Soccer Club - G10 Elite   Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:08:00 PM
G2010 AA-A   Teams   Schedule & Results Attack G10 Green SD Surf Academy Girls (Brookfield) 2010   Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:08:00 PM
G2010 AA-B   Teams   Schedule & Results Oceanside Breakers - G10 Liverpool SC - G2010 Red   Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:08:00 PM
G2010 AA-C North   Teams   Schedule & Results Express Girls 2010 Premier - Valdez Scripps United - G2010 Red   Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2010 AA-C Central   Teams   Schedule & Results CSC G2010 Elite San Diego SC G2010 Black   Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2010 AA-C South   Teams   Schedule & Results       Standings   Statistics   Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2009 AAA   Teams   Schedule & Results NFFC G2009 RED Express Girls 2009 Select - Valdez Standings Cards    5/4/2020 5:08:00 PM
G2009 AA-A   Teams   Schedule & Results FC Heat G2009 BLUE DV7 San Diego G2009 BCN Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2009 AA-B North   Teams   Schedule & Results Fallbrook Villa FC - G2009 Mike LAGSD G09 Gold - Miszklevitz Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2009 AA-B South   Teams   Schedule & Results AYSO Matrix Bonita G2009 - Chavez Coronado FC - G2009 Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2009 AA-C North   Teams   Schedule & Results Express Girls 2009 Select - Fletcher FC Heat G2009 BLACK Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2009 AA-C Central   Teams   Schedule & Results Matrix G09 NP Liverpool SC - G2009 Black Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2008 AA-A Central   Teams   Schedule & Results La Jolla IMPACT - G2008 Blue Brian McManus Cardiff Mustangs - Competitive - G2008 Red Hagerty Standings Cards    5/4/2020 5:15:00 PM
G2008 AA-A South   Teams   Schedule & Results Atlante SD J Mata G2008 Scripps United - G2008 Red Standings Cards    5/4/2020 5:15:00 PM
G2008 AA-B North   Teams   Schedule & Results Oceanside Breakers - G08 DMCV Sharks G2008 - McDonald Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2008 AA-B South   Teams   Schedule & Results Matrix G08 ST DMCV Sharks G2008 - Flex - Misaki Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2008 AA-C North   Teams   Schedule & Results Attack G08 White LAGSD G08 White-Jones Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2008 AA-C Central   Teams   Schedule & Results SD Force FC Academy G2008- T. Henry Scripps United - G2008 White Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2008 AA-C South   Teams   Schedule & Results Rebels Soccer Club - G08 Premier Gold Barcelona Cantera - G2008 RED Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2007 AAA   Teams   Schedule & Results Liverpool SC - G2007 Red NFFC G2007 RED Standings Cards    5/4/2020 5:08:00 PM
G2007 AA-A   Teams   Schedule & Results DMCV Sharks G2007 - Flex Atlante SD V Gomez G2007 Standings Cards    5/4/2020 5:14:00 PM
G2007 AA-B   Teams   Schedule & Results Express Girls 2007 Select - Marian La Jolla IMPACT - G2007 Austin Mobley Standings Cards    5/4/2020 5:14:00 PM
G2007 AA-C   Teams   Schedule & Results Hurricanes G07 Express Girls 2007 Select - Baker Standings Cards    5/4/2020 5:14:00 PM
G2006 AAA   Teams   Schedule & Results Albion SC South - G2006 Academy DMCV Sharks G2006 - Eustace Standings Cards    5/4/2020 5:08:00 PM
G2006 AA-A   Teams   Schedule & Results Matrix G06 MM Total Futbol Academy (SD) G06' Standings Cards    5/4/2020 5:08:00 PM
G2006 AA-B North   Teams   Schedule & Results SD Force FC Academy G2006- E. Ocampo Hurricanes G06 Standings Cards    5/4/2020 5:14:00 PM
G2006 AA-B South   Teams   Schedule & Results Barca Academy San Diego - Femeni 2006 Matrix G06 NP Standings Cards    5/4/2020 5:14:00 PM
G2006 AA-C   Teams   Schedule & Results Coronado FC - G2006 SD Real Madrid White G2006 (Flood) Standings Cards    5/4/2020 5:14:00 PM
G2005 AA-A   Teams   Schedule & Results La Jolla IMPACT - G2005 Trent Painter FC Heat G2005 Standings Cards    5/4/2020 5:06:00 PM
G2005 AA-B   Teams   Schedule & Results Express Girls 2005 Select - Bello Matrix G05 ST Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2004 AA-A   Teams   Schedule & Results Attack G04/05 Green San Diego SC G2004 White Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2003 AAA   Teams   Schedule & Results Atlante SD North G2003 SD United G2003 Black Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2003 AA-A   Teams   Schedule & Results La Jolla IMPACT SELECT - G2003 White Trent Painter Aztecs FC G03 Gold 1 Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
G2001 AA-A   Teams   Schedule & Results FC Heat G2001 BLACK Pachuca Girls 2001-Miguel Standings Cards    5/4/2020 5:06:00 PM
SDDA G2009 Flight 1   Teams   Schedule & Results Albion SC G09 Academy SD Surf Academy Girls Select 2009 Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
SDDA G2009 Flight 2   Teams   Schedule & Results PYSL Blast SC - Anderson G2009 Liverpool SC - G2009 White Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
SDDA G2008 Flight 1   Teams   Schedule & Results LAGSD G08 Pre Academy-Walker SD Surf Academy Girls Select 2008 Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
SDDA G2008 Flight 2   Teams   Schedule & Results DMCV Sharks G2008 - Farshler CSC G2008 Academy Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
SDDA G2007 Flight 2 Gold   Teams   Schedule & Results Albion SC G07 Academy LAGSD G07 Pre Academy-Walker Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
SDDA G2007 Flight 2 Blue   Teams   Schedule & Results San Diego SC G2007 Orange LAGSD G07 Premier-Eckerlin Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
SDDA G2006 Flight 1   Teams   Schedule & Results SD United G2006 Black SD Real Madrid Black G2006 (Loya) Standings Cards    5/4/2020 5:06:00 PM
SDDA G2006 Flight 2   Teams   Schedule & Results Liverpool SC - G2006 Red NFFC G2006 RED Standings Cards    5/4/2020 5:06:00 PM
SDDA G2005 Flight 1   Teams   Schedule & Results Sporting SD - G2005 - Saffer Oceanside Breakers - G05 Blk SYL Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
SDDA G2005 Flight 2 Gold   Teams   Schedule & Results San Diego SC G2005 Orange Liverpool SC - G2005 White Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
SDDA G2005 Flight 2 Blue   Teams   Schedule & Results Hurricanes G05 Albion SC G05 Academy Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
SDDA G2004 Flight 1   Teams   Schedule & Results Coronado FC - G2004 San Diego SC G2004 Academy Orange Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
SDDA G2004 Flight 2   Teams   Schedule & Results     Standings Cards    5/4/2020 5:06:00 PM
SDDA G2003 Flight 1   Teams   Schedule & Results San Diego SC G2003 White CSC G2003 Academy Standings Cards    5/4/2020 5:07:00 PM
SDDA G2003 Flight 2   Teams   Schedule & Results Oceanside Breakers - G03 Blk SYL LAGSD G03/04 Premier-Bouchereau Standings Cards    5/4/2020 5:06:00 PM
SDDA G2001 Flight 1   Teams   Schedule & Results SD United G2001 Black SWSC ELITE G01 Neil Standings Cards    5/4/2020 5:06:00 PM
SDDA G2001 Flight 2 North   Teams   Schedule & Results Attack G02 Premier DMCV Sharks G2002 EGSL - Borowinski Standings Cards    5/4/2020 5:15:00 PM
SDDA G2001 Flight 2 South   Teams   Schedule & Results Albion SC - G2001/2002 Academy Coronado FC - G2002 Standings Cards    5/4/2020 5:15:00 PM