Username: 
  Password: 

2016 Presidio GL/SDDA
Team Schedules - B2006 AA-C North 1
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A5 : San Marcos Revolution - B 2006 Green1333333333330342.8334.00 36  13  1 0
 A4 : Atlante SD F Villalba B 200633333333301 0282.5530.55 22  16  3 0
 A6 : Inland Premier FC B2006 W3033033330330272.2527.00 12  33  1 0
 A1 : Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite3033000133330221.8322.00 10  21  0 0
 A2 : San Diego SC B2006 Gold0300033303330211.7521.00 4  21  0 0
 A8 : Scripps United - B2006 White3133300000100141.1714.00 1  25  1 0
 A3 : Matrix B06 SE Blu0000333000130131.0813.00 -6  43  1 0
 A7 : Temecula United - B2006H0131001310100110.9211.00 -12  41  1 0
 A10 : LAGSD B06 White-Gurley1003130003000110.9211.00 -4  28  2 0
 A9 : Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez03000000030 060.556.55 -23  49  0 0
 A11 : Inland Premier TFC - B2006 RED000000010000010.080.92 -40  91  0 0

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312086  Walnut Grove  08:00 AM  2 A5 vs A10San Marcos Revolution - B 2006 Green 3 vs.LAGSD B06 White-Gurley3
 312085  Paloma del Sol PK  10:00 AM  3 A7 vs A8Temecula United - B2006H 1 vs.Scripps United - B2006 White3
 312082  Cesar Chavez Park  12:30 PM  2 A4 vs A11Atlante SD F Villalba B 2006 12 vs.Inland Premier TFC - B2006 RED1
 312083  Ingold Sports Park  01:55 PM  1 A1 vs A2Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite 1 vs.San Diego SC B2006 Gold0
 312084  Winchester PK  03:30 PM  1 A6 vs A9Inland Premier FC B2006 W 10 vs.Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez1

Bracket - Sunday, September 11, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312138  Southcreek Neighborhood PK  09:30 AM  1 A2 vs A1San Diego SC B2006 Gold 4 vs.Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite2
 312141  Pine Avenue Park  11:10 AM  4 A10 vs A5LAGSD B06 White-Gurley 0 vs.San Marcos Revolution - B 2006 Green5
 312139  Encinitas Community Park  11:50 AM  1 A9 vs A6Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez 4 vs.Inland Premier FC B2006 W1
 312140  Stonebridge Park  01:30 PM  1 A8 vs A7Scripps United - B2006 White 2 vs.Temecula United - B2006H2
 312137  Winchester PK  04:00 PM  1 A11 vs A4Inland Premier TFC - B2006 RED 1 vs.Atlante SD F Villalba B 20066

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312087  Jerabek Park  01:10 PM  3 A8 vs A9Scripps United - B2006 White 4 vs.Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez0
 312091  San Elijo Pk Hilltop  01:20 PM  1 A3 vs A1Matrix B06 SE Blu 0 vs.Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite4
 312089  Southcreek Neighborhood PK  03:30 PM  1 A2 vs A4San Diego SC B2006 Gold 1 vs.Atlante SD F Villalba B 20062
 312088  Winchester PK  04:00 PM  1 A11 vs A6Inland Premier TFC - B2006 RED 0 vs.Inland Premier FC B2006 W9

Bracket - Sunday, September 18, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312142  Encinitas Community Park  10:00 AM  1 A9 vs A8Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez 0 vs.Scripps United - B2006 White1
 312146  Ingold Sports Park  11:20 AM  1 A1 vs A3Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite 2 vs.Matrix B06 SE Blu0
 312144  Larsen Field  11:30 AM  5 A4 vs A2Atlante SD F Villalba B 2006 5 vs.San Diego SC B2006 Gold2
 312145  Paloma del Sol PK  11:30 AM  3 A7 vs A10Temecula United - B2006H 3 vs.LAGSD B06 White-Gurley2

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312095  Encinitas Community Park  08:30 AM  1 A9 vs A10Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez 1 vs.LAGSD B06 White-Gurley5
 312093  Walnut Grove  10:40 AM  2 A5 vs A3San Marcos Revolution - B 2006 Green 2 vs.Matrix B06 SE Blu0
 312096  Ingold Sports Park  01:20 PM  2 A1 vs A4Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite 0 vs.Atlante SD F Villalba B 20066
 312092  Jerabek Park  01:30 PM  3 A8 vs A11Scripps United - B2006 White 8 vs.Inland Premier TFC - B2006 RED0
 312094  Winchester PK  04:20 PM  1 A6 vs A2Inland Premier FC B2006 W 3 vs.San Diego SC B2006 Gold2

Bracket - Sunday, September 25, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312090  Pine Avenue Park  10:20 AM  4 A10 vs A7LAGSD B06 White-Gurley 2 vs.Temecula United - B2006H2
 312147  San Elijo Pk Hilltop  11:30 AM  1 A3 vs A5Matrix B06 SE Blu 3 vs.San Marcos Revolution - B 2006 Green7

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312101  Chollas Elementary School  09:00 AM  1 A4 vs A6Atlante SD F Villalba B 2006 5 vs.Inland Premier FC B2006 W2
 312097  Southcreek Neighborhood PK  09:30 AM  1 A2 vs A8San Diego SC B2006 Gold 3 vs.Scripps United - B2006 White1
 312099  Alga Norte Comm Pk  11:10 AM  2 A10 vs A11LAGSD B06 White-Gurley 6 vs.Inland Premier TFC - B2006 RED0
 312098  Paloma del Sol PK  11:10 AM  3 A7 vs A3Temecula United - B2006H 1 vs.Matrix B06 SE Blu4
 312100  Walnut Grove  02:00 PM  2 A5 vs A1San Marcos Revolution - B 2006 Green 2 vs.Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite0

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312106  Encinitas Community Park  09:30 AM  1 A9 vs A3Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez 3 vs.Matrix B06 SE Blu7
 312102  Paloma del Sol PK  10:00 AM  3 A7 vs A5Temecula United - B2006H 1 vs.San Marcos Revolution - B 2006 Green11
 312104  Jerabek Park  04:30 PM  3 A8 vs A4Scripps United - B2006 White 2 vs.Atlante SD F Villalba B 20063
 312103  Winchester PK  05:00 PM  1 A6 vs A1Inland Premier FC B2006 W 5 vs.Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite4
 312105  StageCoach Community Park  06:30 PM  3 A10 vs A2LAGSD B06 White-Gurley 0 vs.San Diego SC B2006 Gold1

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312108  Paloma del Sol PK  08:50 AM  3 A7 vs A1Temecula United - B2006H 1 vs.Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite1
 312111  Hollandia Park  10:20 AM  1 A3 vs A11Matrix B06 SE Blu 10 vs.Inland Premier TFC - B2006 RED3
 312107  Chollas Elementary School  10:30 AM  1 A4 vs A10Atlante SD F Villalba B 2006 3 vs.LAGSD B06 White-Gurley0
 312110  Jerabek Park  12:10 PM  3 A8 vs A6Scripps United - B2006 White 2 vs.Inland Premier FC B2006 W3
 312109  Encinitas Community Park  04:30 PM  1 A9 vs A5Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez 2 vs.San Marcos Revolution - B 2006 Green7

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312114  Alga Norte Comm Pk  12:30 PM  2 A10 vs A6LAGSD B06 White-Gurley 1 vs.Inland Premier FC B2006 W2
 312113  Encinitas Community Park  12:30 PM  1 A9 vs A7Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez 2 vs.Temecula United - B2006H3
 312116  Ingold Sports Park  12:40 PM  1 A1 vs A8Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite 3 vs.Scripps United - B2006 White2
 312112  Winchester PK  02:00 PM  1 A11 vs A5Inland Premier TFC - B2006 RED 0 vs.San Marcos Revolution - B 2006 Green11
 312115  San Elijo Pk Hilltop  02:50 PM  1 A3 vs A2Matrix B06 SE Blu 1 vs.San Diego SC B2006 Gold4

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312118  Southcreek Neighborhood PK  09:30 AM  1 A2 vs A5San Diego SC B2006 Gold 0 vs.San Marcos Revolution - B 2006 Green4
 312120  Alga Norte Comm Pk  10:20 AM  2 A10 vs A8LAGSD B06 White-Gurley 4 vs.Scripps United - B2006 White1
 312119  Ingold Sports Park  01:05 PM  1 A1 vs A9Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite 5 vs.Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez0
 312121  Hollandia Park  02:00 PM  1 A3 vs A4Matrix B06 SE Blu 2 vs.Atlante SD F Villalba B 20063
 312117  Winchester PK  04:30 PM  1 A11 vs A7Inland Premier TFC - B2006 RED 5 vs.Temecula United - B2006H5

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312122  Ingold Sports Park  10:00 AM  1 A1 vs A10Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite 3 vs.LAGSD B06 White-Gurley0
 312126  Walnut Grove  10:40 AM  2 A5 vs A4San Marcos Revolution - B 2006 Green 3 vs.Atlante SD F Villalba B 20061
 312123  Paloma del Sol PK  11:20 AM  3 A7 vs A2Temecula United - B2006H 2 vs.San Diego SC B2006 Gold3
 312124  Winchester PK  02:00 PM  1 A11 vs A9Inland Premier TFC - B2006 RED 1 vs.Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez10
 312125  Winchester PK  03:20 PM  1 A6 vs A3Inland Premier FC B2006 W 9 vs.Matrix B06 SE Blu6

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312130  Jerabek Park  09:40 AM  3 A8 vs A3Scripps United - B2006 White 3 vs.Matrix B06 SE Blu3
 312129  Walnut Grove  12:00 PM  2 A5 vs A6San Marcos Revolution - B 2006 Green 6 vs.Inland Premier FC B2006 W2
 312128  Southcreek Neighborhood PK  12:30 PM  1 A2 vs A9San Diego SC B2006 Gold 5 vs.Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez0
 312131  Cesar Chavez Park  01:30 PM  2 A4 vs A7Atlante SD F Villalba B 2006 2 vs.Temecula United - B2006H2
 312127  Mahogany Park  04:00 PM  1 A11 vs A1Inland Premier TFC - B2006 RED 1 vs.Fallbrook Villa F.C. 2006 - Elite8

Bracket - Thursday, November 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312143  Audie Murphy Sports Park  06:00 PM  1 A6 vs A11Inland Premier FC B2006 W 5 vs.Inland Premier TFC - B2006 RED2

Bracket - Saturday, November 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 312135  Hollandia Park  10:40 AM  1 A3 vs A10Matrix B06 SE Blu 4 vs.LAGSD B06 White-Gurley2
 312133  Chollas Elementary School  12:00 PM  1 A4 vs A9Atlante SD F Villalba B 2006   vs.Cardiff Mustangs - B06 Black Suarez 
 312132  Southcreek Neighborhood PK  12:30 PM  1 A2 vs A11San Diego SC B2006 Gold 1 vs.Inland Premier TFC - B2006 RED0
 312136  Walnut Grove  01:20 PM  2 A5 vs A8San Marcos Revolution - B 2006 Green 3 vs.Scripps United - B2006 White1
 312134  Winchester PK  02:00 PM  1 A6 vs A7Inland Premier FC B2006 W 4 vs.Temecula United - B2006H0






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.