Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2006 AA-B South
     



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Points Adj Total
Points
Avg Points Adjusted
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A4 : Atlante SD G Prado B 20063333333 03330302.7330.00 27  22  3 0
 A1 : Atlante SD Real Barcelona B 2006310 333333330282.5528.00 31  15  1 1
 A3 : Borussia Del Mar B06 1303333333 0252.5027.50 16  10  1 0
 A10 : AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano3133130330 10211.9121.00 14  18  1 0
 A2 : Chula Vista FC - B2006 Castorena003330 033 00151.5016.50 2  33  0 0
 A7 : Rebels Soccer Club - B06 White31 30003300 0131.3014.30 1  22  2 0
 A5 : Atlante SD C Ramirez B 20060 03033100310141.2714.00 0  35  1 0
 A9 : Atlante SD H Medina B 20063300 00001  070.788.56 -15  41  7 1
 A11 : Ramona Soccer - B200603101 010100070.647.00 -16  54  9 1
 A8 : Xolos Academy FC - B2006001000300 0 040.404.40 -24  68  2 0
 A6 : Albion SC South - B06 Premier00000000 00 000.000.00 -36  62  0 0
 BYE            000.000.00 0  0  0 0

Bracket - Saturday, September 10, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753269  Pending Assignment   --    --  A3 vs BYEBorussia Del Mar B06   vs.BYE 
 753271  Southwestern College  09:20 AM  2 A7 vs A8Rebels Soccer Club - B06 White 5 vs.Xolos Academy FC - B20062
 753270  Larsen Field  11:30 AM  5 A5 vs A10Atlante SD C Ramirez B 2006 3 vs.AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano6
 753273  Enrique Camarena Elem Sch  12:30 PM  1 A1 vs A2Atlante SD Real Barcelona B 2006 4 vs.Chula Vista FC - B2006 Castorena1
 753272  Larsen Field  01:00 PM  5 A4 vs A11Atlante SD G Prado B 2006 7 vs.Ramona Soccer - B20060

Bracket - Sunday, September 11, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753268  Bonita Vista HS  09:20 AM  2 A6 vs A9Albion SC South - B06 Premier 3 vs.Atlante SD H Medina B 20065

Bracket - Saturday, September 17, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753274  Pending Assignment   --    --  BYE vs A5BYE   vs.Atlante SD C Ramirez B 2006 
 753279  Bonita Vista MS  08:00 AM  1 A10 vs A7AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano 0 vs.Rebels Soccer Club - B06 White0
 753278  Terra Nova PK  09:00 AM  1 A2 vs A4Chula Vista FC - B2006 Castorena 4 vs.Atlante SD G Prado B 20065
 753277  San Ysidro HS  10:00 AM  4 A8 vs A9Xolos Academy FC - B2006 5 vs.Atlante SD H Medina B 20066
 753276  Enrique Camarena Elem Sch  11:00 AM  1 A1 vs A3Atlante SD Real Barcelona B 2006 1 vs.Borussia Del Mar B061
 753275  Ramona Community Park  04:00 PM  4 A11 vs A6Ramona Soccer - B2006 4 vs.Albion SC South - B06 Premier0

Bracket - Saturday, September 24, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753282  Bonita Vista HS  08:00 AM  2 A6 vs A2Albion SC South - B06 Premier 2 vs.Chula Vista FC - B2006 Castorena6
 753284  Southwestern College  10:40 AM  2 A7 vs BYERebels Soccer Club - B06 White   vs.BYE 
 753283  Larsen Field  11:30 AM  5 A9 vs A10Atlante SD H Medina B 2006 2 vs.AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano3
 753281  San Ysidro HS  12:00 PM  4 A8 vs A11Xolos Academy FC - B2006 3 vs.Ramona Soccer - B20063
 753285  Larsen Field  01:00 PM  5 A5 vs A3Atlante SD C Ramirez B 2006 1 vs.Borussia Del Mar B063
 753280  Larsen Field  02:30 PM  5 A4 vs A1Atlante SD G Prado B 2006 4 vs.Atlante SD Real Barcelona B 20063

Bracket - Sunday, September 25, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753333  Pending Assignment   --    --  BYE vs A1BYE   vs.Atlante SD Real Barcelona B 2006 
 753330  Bonita Vista HS  08:00 AM  2 A6 vs A7Albion SC South - B06 Premier 1 vs.Rebels Soccer Club - B06 White3
 753331  Voyager Park  09:10 AM  2 A2 vs A11Chula Vista FC - B2006 Castorena 7 vs.Ramona Soccer - B20064
 753329  Carmel Creek ES  10:00 AM  2 A3 vs A10Borussia Del Mar B06 0 vs.AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano4
 753332  Larsen Field  11:30 AM  5 A4 vs A9Atlante SD G Prado B 2006 8 vs.Atlante SD H Medina B 20062
 753328  Larsen Field  01:50 PM  5 A5 vs A8Atlante SD C Ramirez B 2006 9 vs.Xolos Academy FC - B20064

Bracket - Saturday, October 01, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753287  Enrique Camarena Elem Sch  08:30 AM  1 A1 vs A5Atlante SD Real Barcelona B 2006 9 vs.Atlante SD C Ramirez B 20061
 753289  Bonita Vista MS  09:30 AM  1 A10 vs A11AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano 2 vs.Ramona Soccer - B20062
 753288  San Ysidro HS  02:20 PM  4 A8 vs A2Xolos Academy FC - B2006 1 vs.Chula Vista FC - B2006 Castorena7
 753286  Carmel Creek ES  03:45 PM  2 A3 vs A7Borussia Del Mar B06 2 vs.Rebels Soccer Club - B06 White1
 753291  Larsen Field  08:00 PM  5 A9 vs BYEAtlante SD H Medina B 2006   vs.BYE 

Bracket - Sunday, October 02, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753290  Bonita Vista HS  09:20 AM  2 A6 vs A4Albion SC South - B06 Premier 1 vs.Atlante SD G Prado B 20068

Bracket - Saturday, October 08, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753294  Bonita Vista MS  08:00 AM  3 A10 vs A2AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano 2 vs.Chula Vista FC - B2006 Castorena0
 753297  Southwestern College  12:00 PM  2 A7 vs A5Rebels Soccer Club - B06 White 0 vs.Atlante SD C Ramirez B 20062
 753292  Larsen Field  01:00 PM  5 A9 vs A3Atlante SD H Medina B 2006 0 vs.Borussia Del Mar B062
 753295  Ramona Community Park  04:00 PM  4 A11 vs BYERamona Soccer - B2006   vs.BYE 
 753296  Bonita Vista HS  04:40 PM  2 A6 vs A1Albion SC South - B06 Premier 0 vs.Atlante SD Real Barcelona B 20069

Bracket - Sunday, October 09, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753293  San Ysidro HS  09:00 AM  1 A8 vs A4Xolos Academy FC - B2006 3 vs.Atlante SD G Prado B 20067

Bracket - Saturday, October 15, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753301  Pending Assignment   --    --  BYE vs A2BYE   vs.Chula Vista FC - B2006 Castorena 
 753302  San Ysidro HS  08:00 AM  4 A8 vs A6Xolos Academy FC - B2006 10 vs.Albion SC South - B06 Premier1
 753299  Larsen Field  11:30 AM  5 A5 vs A9Atlante SD C Ramirez B 2006 6 vs.Atlante SD H Medina B 20060
 753300  Larsen Field  01:00 PM  5 A4 vs A10Atlante SD G Prado B 2006 4 vs.AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano3
 753298  Southwestern College  01:20 PM  2 A7 vs A1Rebels Soccer Club - B06 White 0 vs.Atlante SD Real Barcelona B 20062
 753303  Ramona Community Park  04:00 PM  4 A11 vs A3Ramona Soccer - B2006 0 vs.Borussia Del Mar B069

Bracket - Saturday, October 22, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753308  Pending Assignment   --    --  BYE vs A4BYE   vs.Atlante SD G Prado B 2006 
 753309  Enrique Camarena Elem Sch  08:00 AM  1 A1 vs A8Atlante SD Real Barcelona B 2006 9 vs.Xolos Academy FC - B20064
 753307  Larsen Field  10:00 AM  5 A5 vs A11Atlante SD C Ramirez B 2006 2 vs.Ramona Soccer - B20062
 753306  Terra Nova PK  11:50 AM  1 A2 vs A3Chula Vista FC - B2006 Castorena 2 vs.Borussia Del Mar B064
 753304  Larsen Field  01:00 PM  5 A9 vs A7Atlante SD H Medina B 2006 2 vs.Rebels Soccer Club - B06 White5

Bracket - Sunday, October 23, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753305  Bonita Vista MS  09:30 AM  3 A10 vs A6AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano 5 vs.Albion SC South - B06 Premier0

Bracket - Saturday, October 29, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753310  Pending Assignment   --    --  BYE vs A6BYE   vs.Albion SC South - B06 Premier 
 753311  Bonita Vista MS  08:00 AM  3 A10 vs A8AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano 6 vs.Xolos Academy FC - B20062
 753315  Carmel Creek ES  09:10 AM  2 A3 vs A4Borussia Del Mar B06 2 vs.Atlante SD G Prado B 20061
 753313  Larsen Field  10:00 AM  5 A9 vs A1Atlante SD H Medina B 2006 1 vs.Atlante SD Real Barcelona B 20065
 753314  Terra Nova PK  10:15 AM  1 A2 vs A5Chula Vista FC - B2006 Castorena 4 vs.Atlante SD C Ramirez B 20063
 753312  Ramona Community Park  04:00 PM  4 A11 vs A7Ramona Soccer - B2006 3 vs.Rebels Soccer Club - B06 White4

Bracket - Saturday, November 05, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753317  Enrique Camarena Elem Sch  09:00 AM  1 A1 vs A10Atlante SD Real Barcelona B 2006 4 vs.AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano1
 753318  Bonita Vista HS  09:20 AM  2 A6 vs A3Albion SC South - B06 Premier 0 vs.Borussia Del Mar B066
 753320  Larsen Field  11:30 AM  5 A4 vs A5Atlante SD G Prado B 2006 6 vs.Atlante SD C Ramirez B 20060
 753316  Southwestern College  12:00 PM  2 A7 vs A2Rebels Soccer Club - B06 White 3 vs.Chula Vista FC - B2006 Castorena5
 753319  San Ysidro HS  12:20 PM  4 A8 vs BYEXolos Academy FC - B2006   vs.BYE 
 753321  Ramona Community Park  04:00 PM  4 A11 vs A9Ramona Soccer - B2006 4 vs.Atlante SD H Medina B 20064

Bracket - Saturday, November 12, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753326  Pending Assignment   --    --  BYE vs A10BYE   vs.AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano 
 753322  Enrique Camarena Elem Sch  10:00 AM  1 A1 vs A11Atlante SD Real Barcelona B 2006 9 vs.Ramona Soccer - B20062
 753327  Terra Nova PK  10:00 AM  1 A2 vs A9Chula Vista FC - B2006 Castorena   vs.Atlante SD H Medina B 2006 
 753323  Larsen Field  11:30 AM  5 A4 vs A7Atlante SD G Prado B 2006 3 vs.Rebels Soccer Club - B06 White2
 753324  Carmel Creek ES  12:00 PM  2 A3 vs A8Borussia Del Mar B06 15 vs.Xolos Academy FC - B20060
 753325  Larsen Field  02:30 PM  5 A5 vs A6Atlante SD C Ramirez B 2006 6 vs.Albion SC South - B06 Premier0

Bracket - Saturday, November 19, 2016
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 753335  Pending Assignment   --    --  A3 vs BYEBorussia Del Mar B06   vs.BYE 
 753336  Bonita Vista MS  09:30 AM  3 A10 vs A5AYSO Matrix Bonita B2006 - Montano 1 vs.Atlante SD C Ramirez B 20061
 753339  Terra Nova PK  10:15 AM  1 A2 vs A1Chula Vista FC - B2006 Castorena 0 vs.Atlante SD Real Barcelona B 20065
 753337  Southwestern College  10:40 AM  2 A7 vs A8Rebels Soccer Club - B06 White   vs.Xolos Academy FC - B2006 
 753338  Ramona Community Park  02:00 PM  4 A11 vs A4Ramona Soccer - B2006 2 vs.Atlante SD G Prado B 20067
 753334  Larsen Field  04:00 PM  5 A9 vs A6Atlante SD H Medina B 2006   vs.Albion SC South - B06 Premier