Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2010 AAA1
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


 
Group -- A Win, Loss, Tie
A1 : LAGSD B10 Pre Academy-Howitt W-6   L-3   T-3
A2 : San Diego SC B2010 Navy W-6   L-5   T-1
A3 : Dynamo El Centro Soccer Club - B2010 W-7   L-3   T-2
A4 : Oceanside Breakers - B10 W-2   L-10   T-0
A5 : Albion B10 Academy W-4   L-7   T-1
A6 : La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzales W-11   L-0   T-1
A7 : Rebels Soccer Club - B10 Elite W-5   L-7   T-0
A8 : SD Surf Academy Boys Select 2010 W-11   L-1   T-0
A9 : Hotspurs USA - B2010 Premier W-1   L-11   T-0
A10 : FC Heat B2010 BLUE W-3   L-9   T-0

Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126792  Allen Field  10:15 AM  2 A6 vs A7La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzalesvs.Rebels Soccer Club - B10 Elite
 126791  Frances Ryan Park  02:40 PM  8 A10 vs A3FC Heat B2010 BLUEvs.Dynamo El Centro Soccer Club - B2010
 126793  SoCal Sports Complex  03:10 PM  5 A4 vs A9Oceanside Breakers - B10vs.Hotspurs USA - B2010 Premier
 126789  Robb Field  04:10 PM  6 A5 vs A8Albion B10 Academyvs.SD Surf Academy Boys Select 2010

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126798  Robb Field  09:10 AM  6 A5 vs A4Albion B10 Academyvs.Oceanside Breakers - B10
 126796  Carmel Mtn Ranch Rec Ctr  10:30 AM  1 A2 vs A8San Diego SC B2010 Navyvs.SD Surf Academy Boys Select 2010
 126794  Aviara Park  10:50 AM  4 A1 vs A3LAGSD B10 Pre Academy-Howittvs.Dynamo El Centro Soccer Club - B2010
 126797  Southwestern College  12:40 PM  5 A7 vs A9Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.Hotspurs USA - B2010 Premier
 126795  Allen Field  02:00 PM  2 A6 vs A10La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzalesvs.FC Heat B2010 BLUE

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126799  Robb Field  09:10 AM  7 A5 vs A3Albion B10 Academyvs.Dynamo El Centro Soccer Club - B2010
 126801  SoCal Sports Complex  09:30 AM  5 A4 vs A1Oceanside Breakers - B10vs.LAGSD B10 Pre Academy-Howitt
 126802  Southwestern College  11:30 AM  5 A7 vs A10Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.FC Heat B2010 BLUE
 126803  SD Surf Cup SP  01:40 PM  11 A8 vs A9SD Surf Academy Boys Select 2010vs.Hotspurs USA - B2010 Premier
 126800  Allen Field  02:15 PM  2 A6 vs A2La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzalesvs.San Diego SC B2010 Navy

Bracket - Saturday, September 21, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126806  SD Surf Cup SP  12:40 PM  1 A8 vs A2SD Surf Academy Boys Select 2010vs.San Diego SC B2010 Navy
 126808  Allen Field  01:00 PM  2 A6 vs A4La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzalesvs.Oceanside Breakers - B10
 126805  Aviara Park  01:10 PM  4 A1 vs A5LAGSD B10 Pre Academy-Howittvs.Albion B10 Academy
 126807  Los Coches Creek MS  03:00 PM  3 A9 vs A10Hotspurs USA - B2010 Premiervs.FC Heat B2010 BLUE

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126810  Frances Ryan Park  09:20 AM  8 A10 vs A2FC Heat B2010 BLUEvs.San Diego SC B2010 Navy
 126809  SD Surf Cup SP  11:20 AM  1 A8 vs A4SD Surf Academy Boys Select 2010vs.Oceanside Breakers - B10
 126811  Southwestern College  01:50 PM  5 A7 vs A5Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.Albion B10 Academy
 126813  Los Coches Creek MS  02:40 PM  3 A9 vs A3Hotspurs USA - B2010 Premiervs.Dynamo El Centro Soccer Club - B2010
 126812  Allen Field  03:30 PM  2 A6 vs A1La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzalesvs.LAGSD B10 Pre Academy-Howitt

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126839  Aviara Park  10:50 AM  4 A3 vs A1Dynamo El Centro Soccer Club - B2010vs.LAGSD B10 Pre Academy-Howitt
 126825  Southwestern College  12:40 PM  5 A7 vs A2Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.San Diego SC B2010 Navy

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126815  Robb Field  09:10 AM  7 A5 vs A9Albion B10 Academyvs.Hotspurs USA - B2010 Premier
 126816  4S Ranch Sports Park  11:15 AM  7 A2 vs A3San Diego SC B2010 Navyvs.Dynamo El Centro Soccer Club - B2010
 126814  SD Surf Cup SP  11:20 AM  1 A8 vs A6SD Surf Academy Boys Select 2010vs.La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzales
 126818  Southwestern College  12:40 PM  5 A7 vs A1Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.LAGSD B10 Pre Academy-Howitt
 126817  Frances Ryan Park  01:20 PM  8 A10 vs A4FC Heat B2010 BLUEvs.Oceanside Breakers - B10

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126833  SoCal Sports Complex  10:00 AM  5A A4 vs A7Oceanside Breakers - B10vs.Rebels Soccer Club - B10 Elite
 126826  Allen Field  11:00 AM  2 A3 vs A6Dynamo El Centro Soccer Club - B2010vs.La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzales
 126804  Southwestern College  03:00 PM  5 A3 vs A7Dynamo El Centro Soccer Club - B2010vs.Rebels Soccer Club - B10 Elite

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126821  SoCal Sports Complex  08:00 AM  5 A4 vs A3Oceanside Breakers - B10vs.Dynamo El Centro Soccer Club - B2010
 126822  Aviara Park  08:30 AM  4 A1 vs A8LAGSD B10 Pre Academy-Howittvs.SD Surf Academy Boys Select 2010
 126823  4S Ranch Sports Park  12:00 PM  7 A2 vs A5San Diego SC B2010 Navyvs.Albion B10 Academy
 126819  Frances Ryan Park  01:20 PM  8 A10 vs A6FC Heat B2010 BLUEvs.La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzales
 126820  Los Coches Creek MS  01:20 PM  3 A9 vs A7Hotspurs USA - B2010 Premiervs.Rebels Soccer Club - B10 Elite

Bracket - Saturday, October 19, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126827  Frances Ryan Park  08:00 AM  8 A10 vs A8FC Heat B2010 BLUEvs.SD Surf Academy Boys Select 2010
 126828  SoCal Sports Complex  09:50 AM  5 A4 vs A5Oceanside Breakers - B10vs.Albion B10 Academy
 126824  Los Coches Creek MS  10:40 AM  3 A9 vs A1Hotspurs USA - B2010 Premiervs.LAGSD B10 Pre Academy-Howitt

Bracket - Sunday, October 20, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126790  Aviara Park  08:30 AM  4 A1 vs A2LAGSD B10 Pre Academy-Howittvs.San Diego SC B2010 Navy

Bracket - Saturday, October 26, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126829  Robb Field  09:10 AM  6 A5 vs A6Albion B10 Academyvs.La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzales
 126832  Aviara Park  09:40 AM  4 A1 vs A10LAGSD B10 Pre Academy-Howittvs.FC Heat B2010 BLUE
 126831  Corfman JH  11:45 AM  1 A3 vs A8Dynamo El Centro Soccer Club - B2010vs.SD Surf Academy Boys Select 2010
 126830  4S Ranch Sports Park  12:15 PM  7 A2 vs A9San Diego SC B2010 Navyvs.Hotspurs USA - B2010 Premier

Bracket - Sunday, October 27, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126836  Frances Ryan Park  12:30 PM  8 A3 vs A10Dynamo El Centro Soccer Club - B2010vs.FC Heat B2010 BLUE

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126835  4S Ranch Sports Park  08:00 AM  7 A2 vs A1San Diego SC B2010 Navyvs.LAGSD B10 Pre Academy-Howitt
 126837  Southwestern College  10:20 AM  5 A7 vs A6Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzales
 126838  Los Coches Creek MS  10:40 AM  3 A9 vs A4Hotspurs USA - B2010 Premiervs.Oceanside Breakers - B10
 126834  SD Surf Cup SP  11:20 AM  1 A8 vs A5SD Surf Academy Boys Select 2010vs.Albion B10 Academy

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126843  Robb Field  09:10 AM  6 A5 vs A10Albion B10 Academyvs.FC Heat B2010 BLUE
 126840  Allen Field  10:15 AM  2 A6 vs A9La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzalesvs.Hotspurs USA - B2010 Premier
 126842  SD Surf Cup SP  10:30 AM  C A8 vs A7SD Surf Academy Boys Select 2010vs.Rebels Soccer Club - B10 Elite
 126841  Mance Buchanon Park  11:50 AM  5 A4 vs A2Oceanside Breakers - B10vs.San Diego SC B2010 Navy

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126847  Frances Ryan Park  08:00 AM  8 A10 vs A7FC Heat B2010 BLUEvs.Rebels Soccer Club - B10 Elite
 126844  Robb Field  08:00 AM  1 A3 vs A5Dynamo El Centro Soccer Club - B2010vs.Albion B10 Academy
 126845  4S Ranch Sports Park  09:00 AM  7 A2 vs A6San Diego SC B2010 Navyvs.La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzales
 126848  Los Coches Creek MS  10:40 AM  3 A9 vs A8Hotspurs USA - B2010 Premiervs.SD Surf Academy Boys Select 2010
 126846  Aviara Park  10:50 AM  4 A1 vs A4LAGSD B10 Pre Academy-Howittvs.Oceanside Breakers - B10