Username: 
  Password: 

Team Schedules - B2010 AAA1
       


Rebels Soccer Club - B10 Elite -- (0116-01CB10-0786)
Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


Bracket - Saturday, September 07, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126792  Allen Field  10:15 AM  2 A6 vs A7La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzalesvs.Rebels Soccer Club - B10 Elite

Bracket - Sunday, September 08, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126797  Southwestern College  12:40 PM  5 A7 vs A9Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.Hotspurs USA - B2010 Premier

Bracket - Saturday, September 14, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126802  Southwestern College  11:30 AM  5 A7 vs A10Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.FC Heat B2010 BLUE

Bracket - Saturday, September 28, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126811  Southwestern College  01:50 PM  5 A7 vs A5Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.Albion B10 Academy

Bracket - Sunday, September 29, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126825  Southwestern College  12:40 PM  5 A7 vs A2Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.San Diego SC B2010 Navy

Bracket - Saturday, October 05, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126818  Southwestern College  12:40 PM  5 A7 vs A1Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.LAGSD B10 Pre Academy-Howitt

Bracket - Sunday, October 06, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126833  SoCal Sports Complex  10:00 AM  5A A4 vs A7Oceanside Breakers - B10vs.Rebels Soccer Club - B10 Elite
 126804  Southwestern College  03:00 PM  5 A3 vs A7Dynamo El Centro Soccer Club - B2010vs.Rebels Soccer Club - B10 Elite

Bracket - Saturday, October 12, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126820  Los Coches Creek MS  01:20 PM  3 A9 vs A7Hotspurs USA - B2010 Premiervs.Rebels Soccer Club - B10 Elite

Bracket - Saturday, November 02, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126837  Southwestern College  10:20 AM  5 A7 vs A6Rebels Soccer Club - B10 Elitevs.La Jolla IMPACT - B2010 Blue Marcos Gonzales

Bracket - Saturday, November 09, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126842  SD Surf Cup SP  10:30 AM  C A8 vs A7SD Surf Academy Boys Select 2010vs.Rebels Soccer Club - B10 Elite

Bracket - Saturday, November 16, 2019
GameVenueTimeFieldGroupHome Team Away Team
 126847  Frances Ryan Park  08:00 AM  8 A10 vs A7FC Heat B2010 BLUEvs.Rebels Soccer Club - B10 Elite